O nas

Założeniem naszego klubu jest RODZINA i wartości rodzinne. Pragniemy, aby dzieci czuły się u nas jak w domu, chcemy zapewnić im ciepłą domową atmosferę podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego dziecka aby rodzice mieli pewność, że dzieci są pod dobrą opieką, dlatego też rodzice naszych podopiecznych mogą w każdej chwili wejść na grupę (w której przebywa ich dziecko), aby zaobserwować jak mija mu dzień.

Codziennie rodzic będzie mógł uzyskać rzetelną informację o swoim dziecku ( jaki miało humor, apetyt, czy miało chęci uczestnictwa w zajęciach…) rodzic będzie mógł również umówić się na konsultację z logopedą, (które są całkowicie bezpłatne przy wykupieniu pełnego karnetu miesięcznego)

Nasz klub kilka razy w roku organizuje imprezy integracyjne dla rodzin naszych podopiecznych (choinka, dzień dziecka, dzień pszczółki…), na których nasze maluszki będą mogły pochwalić się nabytymi umiejętnościami ( taniec, wiersze, piosenki, teatrzyk)

PRAGNIEMY ABY:

Dzieci czuły się, jak w domu, w bezpiecznej, spokojnej, troskliwej atmosferze. Aby z radością poznawały świat. Traktujemy je serdecznie.

Podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka, bo każde dziecko jest inne. Jest to możliwe dzięki małym grupom. Staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju każdego dziecka. Odkrywamy i pielęgnujemy jego zainteresowania i talenty, ukierunkowujemy, zachęcamy dziecko do działania, aby wyrosło na osobę, która wierzy we własne siły

Chcemy zapewnić dzieciom najlepszą opiekę i poczucie bezpieczeństwa, w sferze psychicznej i fizycznej, zapewnić dzieciom rozwój w optymistycznym środowisku, tworzyć warunki do indywidualnego rozwoju dziecka.

Uczymy poprzez radosną zabawę. Z wyobraźnią podchodzimy do zajęć i wymyślamy ciekawe zabawy. Budynek przedszkola jest duży, ale przytulny. Dzieci bawią się w kolorowych salach. Mamy osobną jadalnię. Przedszkole otoczone jest ogrodem z placem zabaw.